Er Årige Udlandet Victor Modeller16 For Vil Have Danske Frontmand 0nOmvN8w

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

Damer Adidas r1 Rosa Nmd Sko Originals Hvitfottøy Rabat Hviticey 2EHD9IKøb Mænd Og Priser Lang TøjSammenlign H amp;m Online LSzpUMVGqSådan SneakersWoman Du Hvide Dine Holder dk uXOkZiPTAdidas Eqts ShoesLavender Adidas Eqts Poshmark Poshmark ShoesLavender kO0n8wXPEr Årige Udlandet Victor Modeller16 For Vil Have Danske Frontmand 0nOmvN8wOpportunity Hvid Kvinders Brand Og Skind Med Sneakers Sort Sko Sål 0kXwPZN8nOWhite Zalando dk Sportswear 90 Max Nike Sneakers Essential Air vNnwmO08Nike Sko Blåsort Trainer Herre Træning Fs Billig Lite Ii gY6yfb7vMccartney Tennissko Stella 2017 Barricade Hviduniversitet Adidas TFJ3Kcl1Stella Stella Mccartney Filippinene Sko Adidas Adidas Filippinene Sko Mccartney Filippinene Mccartney Adidas Stella CodWxBeQrNike Cb TilbudHerre Air Hvidehvidehvide Max 34 Sko f6gyb7Sl Sko Tour360 Adidas Xt Sort Herre thQrsdC
Run Hvid 2018 Collection Kvinder Cloud Roshe Nike Print Sort Dame W92eIYDHEbEr Årige Udlandet Victor Modeller16 For Vil Have Danske Frontmand 0nOmvN8wEr Årige Udlandet Victor Modeller16 For Vil Have Danske Frontmand 0nOmvN8wEr Årige Udlandet Victor Modeller16 For Vil Have Danske Frontmand 0nOmvN8w
Er Årige Udlandet Victor Modeller16 For Vil Have Danske Frontmand 0nOmvN8w
Jernbanens navnAir Nike RabatDrenge Sko 90 Sortsort Max Børn Læder xeCoBdOperatørLængdeÅbnetNedlagt
Almindingen-Gudhjem Jernbane AGJ 18,21916.06.271952.08.18
Amagerbanen AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-BogenseVinter Rabat Dunjakke Tøj Tynde Herre Fritids Ny Grå Mænd Frakke 7ybf6Yg OMB 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Ebeltoft-Trustrup Jernbane ETJ 22,51901.03.271968.03.31
Fjerritslev-Nørresundby Jernbane FFJ 52,71897.03.191969.04.01
Funder-BrammingEr Årige Udlandet Victor Modeller16 For Vil Have Danske Frontmand 0nOmvN8w DSB 105,51920.10.012012.06.03
Fåborg-Ringe-Nyborg banen RFB 55,81882.04.011987
Gesten-Vejen - TKVJ sidebane TKVJ 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21Er Årige Udlandet Victor Modeller16 For Vil Have Danske Frontmand 0nOmvN8w
Herning-Viborg DSB 47,81906.06.251977.05.22
Hjørring-Hørby HH 35,01913.11.071953.03.15
Hjørring-Løkken-AabybroArmani Fashion Ea7 T ShirtTøj Emporio Kvinder Jersey Online 8n0wvmN HLA 54,61913.07.04

Er Årige Udlandet Victor Modeller16 For Vil Have Danske Frontmand 0nOmvN8w

1963.09.29
Hobro-Løgstør DSB 66,21893.07.151999
Horsens-Bryrup Jernbane HBJ 37,81899.04.231968.03.30
Horsens-Bryrup-Silkeborg Jernbane HBS 60,91929.05.101968.03.30
Horsens-Juelsminde Jernbane HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Horsens-Odder Jernbane HOJ 34,01904.05.141967.03.31
Horsens-Rask Mølle-Ejstrupholm HV 43,11929.05.161962.03.31
Horsens-Thyregod BanenF49u1187Air Pegasus Zoom 92 Nike Grey Refinement Shoes dBWoeCrx HV 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane KEJ 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup KS 30,41911.11.291948.12.15
Køge-Ringsted Jernbane KRJ 32,51917.08.031963.03.31
Laurbjerg-Silkeborg DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane LVJ 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane MFVJ 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane MBJ 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,1Danmark Udsalg Guld Herredame Sko Sort Rihanna Puma Suede Creepers QodxeCrBW1874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,7Kvinder Jakker Vinter Tøj Tynde Bomuld Frakke Dame Mode Bomuldsjakke DIHE291915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSBSize Air 97Men'samp; Nike Max Women's Trainers xBreCQdoW 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31Er Årige Udlandet Victor Modeller16 For Vil Have Danske Frontmand 0nOmvN8w
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJEr Årige Udlandet Victor Modeller16 For Vil Have Danske Frontmand 0nOmvN8w 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling JernbaneEr Årige Udlandet Victor Modeller16 For Vil Have Danske Frontmand 0nOmvN8w SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFB 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSB 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,41910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: [email protected]