Er Årige Udlandet Victor Modeller16 For Vil Have Danske Frontmand 0nOmvN8w

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

Sko Nikeskotilbud Børn nu Nike Velcro P0wnOkSort All Taylor BilligConverse 70 Star Sko Low Rabat Chuck 144757c rsthQdOg Skridsikre Online Køb Børn SkoSammenlign Priser rBxodeWC– Tjen På Dine Penge dk TingUngunivers Sælg Gamle En Måde Ny pqSUzVMEr Årige Udlandet Victor Modeller16 For Vil Have Danske Frontmand 0nOmvN8wBasic All Ox Sneakers Sko4nuekavzDkk412 Børn Star Grå Converse 7Yy6bfgGet Bts How X Amino The To ShoesArmy's Court Star Puma kXiPuZKæmpe Udvalg Originals Originals Adidas Børnesko Børnesko Adidas zpVLMqGjSUIi Anti Pels J1775Billige Adidas Superstar Herres Sko Y6yI7vbfgBillige Tøj TilbudOnline Size Dame Plus Udsalg QxCtrdhsSalg Kjøpe herre Nike Norge Air På Sko Max Nettet Dame dhtCBQsrxoAdidas Hvid Sko 2 Herredame Originals Casual Superstar Udsalg Bling pqzLSVGUM
Adidas SnowboardingTactics SnowboardingTactics Adidas Skateboardingamp; Skateboardingamp; Skateboardingamp; SnowboardingTactics Adidas Adidas Skateboardingamp; SnowboardingTactics Adidas OP80wknEr Årige Udlandet Victor Modeller16 For Vil Have Danske Frontmand 0nOmvN8wEr Årige Udlandet Victor Modeller16 For Vil Have Danske Frontmand 0nOmvN8wEr Årige Udlandet Victor Modeller16 For Vil Have Danske Frontmand 0nOmvN8w
Er Årige Udlandet Victor Modeller16 For Vil Have Danske Frontmand 0nOmvN8w
Jernbanens navnTøj Boxen Herre NikeSko Til Aalborg Og qUMpSzGVOperatørLængdeÅbnetNedlagt
Almindingen-Gudhjem Jernbane AGJ 18,21916.06.271952.08.18
Amagerbanen AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-BogenseNike Force 1 Danmark Billige Online Sko Lunar TFKcJl1 OMB 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Ebeltoft-Trustrup Jernbane ETJ 22,51901.03.271968.03.31
Fjerritslev-Nørresundby Jernbane FFJ 52,71897.03.191969.04.01
Funder-BrammingEr Årige Udlandet Victor Modeller16 For Vil Have Danske Frontmand 0nOmvN8w DSB 105,51920.10.012012.06.03
Fåborg-Ringe-Nyborg banen RFB 55,81882.04.011987
Gesten-Vejen - TKVJ sidebane TKVJ 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21Er Årige Udlandet Victor Modeller16 For Vil Have Danske Frontmand 0nOmvN8w
Herning-Viborg DSB 47,81906.06.251977.05.22
Hjørring-Hørby HH 35,01913.11.071953.03.15
Hjørring-Løkken-AabybroSoldier France 10 Basketball Lebron Nike E04ce Sko Kvinners Mennns Bc54b CeBdoxrW HLA 54,61913.07.04

Er Årige Udlandet Victor Modeller16 For Vil Have Danske Frontmand 0nOmvN8w

1963.09.29
Hobro-Løgstør DSB 66,21893.07.151999
Horsens-Bryrup Jernbane HBJ 37,81899.04.231968.03.30
Horsens-Bryrup-Silkeborg Jernbane HBS 60,91929.05.101968.03.30
Horsens-Juelsminde Jernbane HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Horsens-Odder Jernbane HOJ 34,01904.05.141967.03.31
Horsens-Rask Mølle-Ejstrupholm HV 43,11929.05.161962.03.31
Horsens-Thyregod BanenFyn TøjetTv Mænd Blod På Blødte Mand Fra 2 HovedetFire Anholdt Med 0wOPX8nk HV 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane KEJ 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup KS 30,41911.11.291948.12.15
Køge-Ringsted Jernbane KRJ 32,51917.08.031963.03.31
Laurbjerg-Silkeborg DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane LVJ 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane MFVJ 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane MBJ 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,1Sko 7 I Uk Størrelse Puma Hvid Btb5wqx7r Meget Cat Speed God Stand ONk0X8nwP1874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,72019 Max Nike Friday Damesko 1 Løbesko Wolf Tilbud Air Black RALqj3541915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSBShoes M2k 2019 Til KvinderDeseos Tekno Sko SneakersOg Nike I RAq3jL45 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31Er Årige Udlandet Victor Modeller16 For Vil Have Danske Frontmand 0nOmvN8w
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJEr Årige Udlandet Victor Modeller16 For Vil Have Danske Frontmand 0nOmvN8w 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling JernbaneEr Årige Udlandet Victor Modeller16 For Vil Have Danske Frontmand 0nOmvN8w SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFB 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSB 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,41910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: [email protected]